*REC*
Středa, 10 Červen 2015 14:43
Od počátku června se věnujeme naší příští desce. Co o ní říct? Rodí se uprostřed ghetta na severu Čech, všude kolem ní vedou trubky a rostou komíny. Z jednoho z nich šlehá oheň. Jsou tam vedrem rozpálený prázdný ulice, po jedný z nich běží míč a nikde nikdo, kdo by ho hodil nebo mohl chytit. Jakoby spadnul z nebe a za chvíli měl zmizet dírou v novým časoprostoru. Magický místo. A v něm my, myšlenky zamotaný stejně jako to potrubí kolem. Vypouštíme páru. Šleháme oheň z komína továrny na sny. Poprvý se tomu všemu doopravdy věnujeme. Kolik skvělejch věcí se už tady zrodilo. Už budem navždycky jiná kapela, opravdu, nedá se to zastavit. Tajný studio.
 
Fatal a šlus
Středa, 20 Květen 2015 12:48
V pátek 5. června odehrajeme na nějaký čas poslední koncert. Pak už se začneme připravovat na novou desku, která bude nejlepší na světě :-) Takže zapamatujte si: Klub Fatal, my a Five Minutes Late plus Faraday. Každej, kdo přijde v pruhovaným tričku, dostane od nás CD zdarma.
 


 

Poslední vzkazy

petr  19.2.2014
Čau Lohi. V blogu pokračujem, je to nekonečnej příběh. Čekáme, co se stane. Je to jako hlavo...

Lohi  18.2.2014
Zdar, hrajete super, už párkrát jsem na vás byl... Budete pokračovat v blogu? Je super ctivej a...

číst všechny vzkazy

Poslední fotky


Ofiko
Ofiko
Ofiko
Ofiko
Ofiko

Ukázky z CD Meziměsto

Moře from První Poslední on Myspace.

Google+

Partneři

3bees studioStudio Bambásek tvorba www stránek, webdesign

Simulátor volného pádu je větrný tunel. Zážitky z Bali jsou na Život na Bali. Přečtěte si nejlepší vtipy - vytvořeno jen pro Vaše pobavení.